Aktualności arrow Aktualności arrow V Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce - 22.02.2014 r.
PPN Wieliczka
Aktualności
Turnieje halowe
Turnieje
Kolegium Sędziów
Schemat organizacyjny
Rada Seniorów
Regulaminy
Informacja o ciasteczkach
Informacje
Komunikaty
Żółte kartki
Tabele
Kluby
Terminarze
Multimedia
Poprzednia strona PPN
Pliki do pobrania
Linki
Galeria
V Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce - 22.02.2014 r. PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
10.02.2014.

Po raz kolejny na zaproszenie Wójta gminy Igołomia-Wawrzeńczyce będziemy gościć w tej malowniczej gminie z Halowym Turniejem Piłki Nożnej Żaków. Celem turnieju jest zachęcenie młodych zawodników do kontynuowania piłkarskiego rzemiosła, a nowych adeptów nie zrzeszonych jeszcze w klubach , do wstąpienia na drogę piłkarskiej przygody.
22 lutego osiem zaproszonych drużyn rywalizować będzie w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Igołomi o Puchar Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.
Oprócz pucharów dla drużyn  zostaną  przyznane trofea dla najlepszych zawodników turnieju.
             Zapraszamy na emocjonujące widowisko sportowe ...

 

Drużyny biorące udział w turnieju :

Grupa A :                                                Grupa B :
1.Wiarusy Igołomia                           1. Piast Łapanów
2.Nadwislanka Nowe Brzesko           2. Wilga Koźmice Wielkie
3.Szkoła Futbolu Staniątki                3. Akademia Futbolu Pogórze
4. Błyskawica Wyciąże                      4. Złomex Branice    
 

Rozkład Gier :

 

lp

godzina

gospodarze

goście

Faza Grupowa

1

9:00

Wiarusy Igołomia

Błyskawica Wyc.

2

9:15

Nadwiślanka Nowe

SF Staniątki

3

9:30

Piast Łapanów

Złomex Branice

4

9:45

Wilga Koźmice W.

AF Pogórze

5

10:00

SF Staniątki

Błyskawica Wyc.

6

10:15

Wiarusy Igołomia

Nadwiślanka Nowe

7

10:30

AF Pogórze

Złomex Branice

8

10:45

Piast Łapanów

Wilga Koźmice W.

9

11.00

Nadwiślanka Nowe

Błyskawica Wyc.

10

11:15

SF Staniątki

Wiarusy Igołomia

11

11:30

Wilga Koźmice W.

Złomex Branice

12

11:45

AF Pogórze

Piast Łapanów

Faza Finałowa 
x – grupa finałowa     x – grupa walcząca o miejsca od 5 do 8

13

12:00

A3

B4

14

12:15

B3

A4

15

12:30

A1

B2

16

12:45

B1

A2

17

13:00

A4

B4

18

13:15

A3

B3

19

13:30

A2

B2

20

13:45

A1

B1

21

14:00

B3

B4

22

14:15

A4

A3

23

14:30

B1

B2

24

14:45

A2

A2

 

15.15 – Uroczyste zakończenie turnieju

 

Zmieniony ( 10.02.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Wyniki
Puchar Polski
A Klasa
B Klasa
C Klasa
Juniorzy II Liga
Juniorzy III Liga
Trampkarze I Liga
Trampkarze II Liga
Młodziki I Liga
Orliki I Liga
Żaki I Liga
Logowanie





Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Licznik odwiedzin
Wizyt wczoraj: 7
Wizyt dzisiaj: 16
Wizyt wszystkich: 448970
Gościmy