Aktualności arrow Turnieje halowe arrow TERMINARZ ROZGRYWEK HALOWYCH - NIEPOŁOMICE - WIELICZKA 2011
PPN Wieliczka
Aktualności
Turnieje halowe
Turnieje
Kolegium Sędziów
Schemat organizacyjny
Rada Seniorów
Regulaminy
Informacja o ciasteczkach
Informacje
Komunikaty
Żółte kartki
Tabele
Kluby
Terminarze
Multimedia
Poprzednia strona PPN
Pliki do pobrania
Linki
Galeria
TERMINARZ ROZGRYWEK HALOWYCH - NIEPOŁOMICE - WIELICZKA 2011 PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
08.01.2011.
  X -  JUNIORZY         X - TRAMPKARZE STARSI      X - TRAMPKARZE MŁODSI
 

Dnia 15.01.2011

Godz.

Gospodarze

Goście

 Termin I

Niepołomice

 

 1.

9.00-9.25.

Contra Sułków

Błyskawica Wyc.

 

 2.

9.30-9.55.

Piłkarz Podłęże

Wawrzynianka

 

 3.

10.00.10.25

Contra Sułków

Wilga Golkowice

 

 4.

10.30-10.55.

Błyskawica Wyc.

Wawrzynianka

 

 5.

11.00-11.25.

Wilga Golkowice

Piłkarz Podłęże

 

 6.

11.30-11.55.

UKS Sygneczów

Grajpek Grajów

 

 7.

12.00-12.25

Wiarusy Igołomia

Zryw Szarów

 

 8.

12.30-12.55

KS Rajsko

Strażak Kokotów

 

 9.

13.00-13.25

Zryw Szarów

UKS Sygneczów

 

10.

13.30-13.55

Wiarusy Igołomia

Grajpek Grajów

 

11.

14.00-14.25

Dąb Zabierzów B.

KS Rajsko

 

12.

14.30-14.55

Strażak Kokotów

Czarni Staniątki

 

Dnia 22.01.2011

Godz.

Gospodarze

Goście

Termin II

 

Niepołomice

 

 

13.

9.00-9.25.

Gwiazda Brzegi

Dąb Zabierzów B.

 

 

14.

9.30-9.55.

Czarni Staniątki

KS Rajsko

 

 

15.

10.00.10.25

Strażak Kokotów

Dąb Zabierzów B.

 

 

16.

10.30-10.55.

Czarni Staniątki

Gwiazda Brzegi

 

 

17.

11.00-11.25.

Grajpek Grajów

Nadwiślanka N.B.

 

 

18.

11.30-11.55.

UKS Sygneczów

Wiarusy Igołomia

 

 

19.

12.00-12.25

Grajpek Grajów

Zryw Szarów

 

 

20.

12.30-12.55

Nadwiślanka N.B.

UKS Sygneczów

 

 

21.

13.00-13.25

Wawrzynianka

Wilga Golkowice

 

 

22.

13.30-13.55

Błyskawica Wyc.

Piłkarz Podłęże

 

 

23.

14.00-14.25

Wawrzynianka

Contra Sułków

 

 

24.

14.30-14.55

Wilga Golkowice

Błyskawica Wyc.

 

Dnia 29.01.2011

Godz.

Gospodarze

Goście

 Termin III

Niepołomice

 

25.

9.00-9.25.

Gwiazda Grzegi

Strażak Kokotów

 

26.

9.30-9.55.

Dąb Zabierzów B.

Czarni Staniątki

 

27.

10.00.10.25

KS Rajsko

Gwiazda Brzegi

 

28.

10.30-10.55.

Nadwiślanka N.B.

Wiarusy Igołomia

 

29.

11.00-11.25.

Piłkarz Podłęże

Contra Sułków

 

30.

11.30-11.55.

Zryw Szarów

Nadwiślanka N.B.

 

1.

12.00-12.25

Wawrzynianka

Złomex Branice

 

2.

12.30-12.55

Contra Sułków

Strażak Kokotów

 

3.

13.00-13.25

Dąb Zabierzów B.

Nadwiślanka N.B.

 

4.

13.30-13.55

Strażak Kokotów

Wawrzynianka

 

5.

14.00-14.25

Contra Sułków

Złomex Branice

 

6.

14.30-14.55

Puszcza Nipołomice

Czarni Staniątki

 

Dnia 05.02.2011

Godz.

Gospodarze

Goście

 Termin IV.

Wieliczka

 

 7.

9.00-9.25.

Wieliczanka Wiel.

Strażak Kokotów

 

 8.

9.30-9.55.

Contra Sułków

Wawrzynianka

 

 9.

10.00.10.25

Strażak Kokotów

Gdovia Gdów

 

10.

10.30-10.55.

Wieliczanka Wiel.

Złomex Branice

 

11.

11.00-11.25.

Wawrzynianka

Gdovia Gdów

 

12.

11.30-11.55.

Grajpek Grajów

Dąb Zabierzów B.

 

13.

12.00-12.25

Czarni Staniątki

Nadwiślanka N.B.

 

14.

12.30-12.55

Dąb Zabierzów B.

Puszcza Niepołomice

 

15.

13.00-13.25

Czarni Staniątki

Grajpek Grajów

 

16.

13.30-13.55

Nadwiślanka N.B.

Puszcza Niepołomice

 

1.

14.00-14.25

Piłkarz Podłęże

Gdovia Gdów

 

2.

14.30-14.55

Nadwiślanka N.B.

Wilga Golgkowice

 

3.

15.00-15.25

Gdovia Gdów

Czarni Staniątki

 

4.

15.30-15.55

Wilga Golkowice

Piłkarz Podłęże

 

5.

16.00-16.25

Nadwiślanka N.B.

Czarni Staniątki

 

6.

16.30-16.55

KS Rajsko

Grajpek Grajów

 

Dnia 12.02.2011

Godz.

Gospodarze

Gospodarze

 Termin V

Wieliczka

 

1.

9.00-9.25.

Juniorzy

 

 

2.

9.30-9.55.

Juniorzy

 

 

3.

10.00.10.25

Juniorzy

 

 

4.

10.30-10.55.

Juniorzy

 

 

5.

11.00-11.25.

Juniorzy

 

 

6.

11.30-11.55.

Juniorzy

 

 

17.

12.00-12.25

Wawrzynianka

Wieliczanka Wiel.

 

18.

12.30-12.55

Złomex Branice

Gdovia Gdów

 

19.

13.00-13.25

Wieliczanka Wiel.

Contra Sułków

 

20.

13.30-13.55

Złomex Branice

Strażak Kokotów

 

21.

14.00-14.25

Gdovia Gdów

Contra Sułków

 

7.

14.30-14.55

 

Czarni Staniątki

KS Rajsko

 

8.

15.00-15.25

Gdovia Gdów

Nadwiślanka N.B.

 

9.

15.30-15.55

Czarni Staniątki

Piłkarz Podłęże

 

10.

16.00-16.25

Gdovia Gdów

KS Rajsko

 

11.

16.30-16.55

Grajpek Grajów

Nadwiślanka N.B.

 

Dnia 19.02.2011

Godz.

Gospodarze

Gospodarze

 Termin VI

Wieliczka

 

7.

9.00-9.25.

Juniorzy

 

 

8.

9.30-9.55.

Juniorzy

 

 

9.

10.00.10.25

Juniorzy

 

 

10.

10.30-10.55.

Juniorzy

 

 

11.

11.00-11.25.

Juniorzy

 

 

12.

11.30-11.55.

Juniorzy

 

 

13.

12.00-12.25

Juniorzy

 

 

14.

12.30-12.55

Juniorzy

 

 

15.

13.00-13.25

Juniorzy

 

 

16.

13.30-13.55

Juniorzy

 

 

17.

14.00-14.25

Juniorzy

 

 

18.

14.30-14.55

Juniorzy

 

 

22.

15.00-15.25

Gdovia Gdów

Wieliczanka Wiel.

 

23.

15.30-15.55

Nadwiślanka N.B.

Grajpek Grajów

 

24.

16.00-16.25

Dąb Zbierzów B.

Czarni Staniątki

 

25.

16.30-16.55

Grajpek Grajów

Puszcza Niepołomice

 

Dnia 26.02.2011

Godz.

Gospodarze

Gospodarze

 Termin VII

Niepołomice

 

19.

9.00-9.25.

Juniorzy

 

 

20.

9.30-9.55.

Juniorzy

 

 

21.

10.00.10.25

Juniorzy

 

 

22.

10.30-10.55.

Juniorzy

 

 

23.

11.00-11.25.

Juniorzy

 

 

24.

11.30-11.55.

Juniorzy

 

 

1.

12.00-12.25

Trampkrze St.

 

 

2.

12.30-12.55

Trampkrze St.

 

            

3.

13.00-13.25

Trampkrze St.

 

 

4.

13.30-13.55

Trampkrze St.

 

 

5.

14.00-14.25

Trampkrze St.

 

 

6.

14.30-14.55

Trampkrze St.

 

 

Dnia 05.03.2011

Godz.

Gospodarze

Gospodarze

 Termin VIII

Wieliczka

 

25.

9.00-9.25.

Juniorzy

 

 

26.

9.30-9.55.

Juniorzy

 

 

27.

10.00.10.25

Juniorzy

 

 

28.

10.30-10.55.

Juniorzy

 

 

29.

11.00-11.25.

Juniorzy

 

 

30.

11.30-11.55.

Juniorzy

 

 

31.

12.00-12.25

Juniorzy

 

 

32.

12.30-12.55

Juniorzy

 

 

33.

13.00-13.25

Juniorzy

 

 

7.

13.30-13.55

Trampkarze St.

 

 

8.

14.00-14.25

Trampkarze St.

 

 

9.

14.30-14.55

Trampkarze St.

 

 

12.

15.00-15.25

KS Rajsko

Piłkarz Podłęże

 

13.

15.30-15.55

Wilga Golkowice

Gdovia Gdów

 

14.

16.00-16.25

Piłkarz Podłęże

Grajpek Grajów

 

15.

16.30-16.55

KS Rajsko

Wilga Golkowice

 

Dnia 12.03.2011

Godz.

Gospodarze

Gospodarze

 Termin IX

Niepołomice

 

34.

9.00-9.25.

Juniorzy

 

 

35.

9.30-9.55.

Juniorzy

 

 

36.

10.00.10.25

Juniorzy

 

 

37.

10.30-10.55.

Juniorzy

 

 

10.

11.00-11.25.

Trampkarze St.

 

 

11.

11.30-11.55.

Trampkarze St.

 

 

12.

12.00-12.25

Trampkarze St.

 

 

13.

12.30-12.55

Trampkarze St.

 

 

16.

13.00-13.25

Wilga Golkowice

Grajpek Grajów

 

17.

13.30-13.55

Nadwiślanka N.B.

KS Rajsko

 

18.

14.00-14.25

Czarni Staniątki

Wilga Golkowice

 

19.

14.30-14.55

Grajpek Grajów

Gdovia Gdów

 

Dnia 19.03.2011

Godz.

Gospodarze

Gospodarze

 Termin X

Wieliczka

 

14.

10.00.10.25

Trampkarze St.

 

 

15.

10.30-10.55.

Trampkarze St.

 

 

20.

11.00-11.25.

Grajpek Grajów

Czarni Staniątki

 

21.

11.30-11.55.

Piłkarz Podłęże

Nadwiślanka N.B.

 

38.

12.00-12.25

Juniorzy

 

 

39.

12.30-12.55

Juniorzy

 

 

 

Zmieniony ( 08.01.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Wyniki
Puchar Polski
A Klasa
B Klasa
C Klasa
Juniorzy II Liga
Juniorzy III Liga
Trampkarze I Liga
Trampkarze II Liga
Młodziki I Liga
Orliki I Liga
Żaki I Liga
Logowanie





Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Licznik odwiedzin
Wizyt wczoraj: 300
Wizyt dzisiaj: 60
Wizyt wszystkich: 365299
Odwiedza nas 1 gość